Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nadstandardní, částečně zařízený byt se 2 koupelnami, 2 velkými terasami a výhledy do dalekého okolí, situovaný ve 3., nejvyšším patře novostavby komorního bytového domu s výtahem v sousedství Obory Hvězda. Lokalita nabízí množství zeleně, bohatý výběr služeb a rychlé spojení do centra i na letiště. V pěším dosahu je dobrá občanská vybavenost, dětská hřiště, v rychlém dosahu jsou velké zelené plochy ideální pro sport i relaxaci: kromě Obory Hvězda též park Ladronka nebo přírodní rezervace Divoká Šárka. Popularitu čtvrti ještě zvýšila stanice metra Petřiny, díky níž je centrum vzdáleno pouhých 10 minut jízdy. Stejně rychlá je i cesta autem na letiště. Kromě metra lze využít i několik tramvajových a autobusových spojů.

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s krbovými kamny a plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s vybavenou šatnou a en-suite koupelnou (sprchový kout), ložnice, pracovna, koupelna (sprchový kout, vana, toaleta s bidetovou sprškou) a samostatná toaleta s bidetovou sprškou. Všechny hlavní místnosti mají přístup na jednu z teras

Dubové podlahy, mramorové koberce v koupelnách, velkoformátová břidlice na stěnách, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, stropní vytápění, vnitřní rolety, plisé žaluzie, kuchyňské spotřebiče Siemens, myčka, indukční varná deska, parní trouba, kávovar, videotelefon, alarm. V ceně je zahrnuto garážové stání. K dispozici od 1.5.2023 (případně dříve). 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vodu a vytápění 11000 Kč/měsíčně. Elektřina se hradí zvlášt'.
 • Terasa
  75 m²
 • Celková plocha
  145 m²
 • Parkování
  Garážové stání k dispozici.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  101361
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.