Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu plně renovovaný a zařízený byt ve 2. patře kompletně zrekonstruované rezidence s výtahem, recepcí, zachovanými původními prvky, zatravněným atriem, kamerovým systémem a parkováním. Budova leží v klidné ulici v centru Prahy, v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu Karlova náměstí se stanicí metra a četnými zastávkami tramvají.

Interiér bytu tvoří klimatizovaný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi, pracovna s vestavěnými úložnými prostory, koupelna (sprchový kout, bidet, toaleta), technická komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Dubové parkety, dlažba, vysoké stropy, velká okna, bezpečnostní vstupní dveře, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, plynový kotel, centrální vypínač, alarm, kamerový systém. Správce v budově. Možnost parkování v garáži v domě za 5000 Kč měsíčně. K dispozici od května 2023.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  38 000 Kč / 1 602 €
 • Poplatky za služby
  Poplatky za domovní služby 3.000 Kč/měs. Plyn a elektřina - převod na nájemce.
 • Celková plocha
  78 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Referenční číslo
  101050
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.