Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Zrekonstruovaný, zařízený byt se zachovanými původními prvky, v přízemí udržovaného činžovního domu s dětským hřištěm ve vnitrobloku a spoustou zeleně v okolí vč. parku na Žižkově náměstí. Klidná ulice na pomezí Žižkova a Vinohrad, v lokalitě s rychlým dopravním spojením do centra a výbornou občanskou vybaveností v okolí, v pěším dosahu stanic metra Flora a Jiřího z Poděbrad.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 prostorná ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, 2 komory a velká vstupní hala.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna s mřížemi, moderní kuchyň, bezpečnostní vstupní dveře. 

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby 1.200 Kč/os./měs. Spotřeba energií se hradí zvlášť. 
 • Celková plocha
  56 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100438
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.