Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 7 + kk

Nadstandardní moderní rodinný dům se spoustou denního světla, s venkovním bazénem a vířivkou stojí obklopen krásnou zahradou na velkém pozemku v klidné okrajové části Říčan v blízkosti Rokytky, mezi rybníky Jureček Pacov. Velikost pozemku spolu s polohou domu na konci slepé ulice zaručují dokonalé soukromí.

Interiér se rozkládá ve 3 podlažích. Přízemí obsahuje obývací pokoj propojený s jídelnou a velkou prostornou kuchyní, dále pracovnu, pokoj pro hosty s en-suite koupelnou s WC, samostatnou toaletu, prádelnu a vstupní halu. V patře je z velké galerie přístupná klidová zóna se 4 ložnicemi a 2 koupelnami. 2 pokoje mají vstup na balkon. Suterén ukrývá prostornou dvougaráž, technické zázemí a 2 skladovací místnosti.

Dům byl zkolaudován v r. 2004. U všech použitých prvků a materiálů byl kladen důraz na nejvyšší kvalitu a dokonalé zpracování. Dřevěná podlaha v celém domě (kompletně renovována), venkovní terasy z tropického dřeva. Pocit pohody v zimním období navozují krbová kamna. Velkoplošná okna mají folie proti UV záření, navíc je lze zastínit předokenními žaluziemi. Terasu u bazénu stíní dálkově ovladatelné markýzy. O bezpečnost se stará kamerový systém s napojením na PCO, vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Na pozemku stojí domek pro děti a dětské herní prvky, zahradu udržuje zavlažovací systém napojený na dešťovou jímku.

Říčany opakovaně právem vyhrávají titul Místo s nejvyšší kvalitou života. Funguje zde bohatá občanská vybavenost, město i okolní příroda navíc poskytují široké možnosti sportovního vyžití. Pár minut chůze od domu se rozkládá sportovní areál s přírodním koupalištěm Jureček nebo rybáři oblíbená vodní nádrž Pacov. V pohodlné blízkosti je autobusová zastávka MHD i školního autobusu, město má perfektní vlakové spojení s Prahou.

Užitná plocha 515 m2 (z toho interiér 440 m2, terasy 75 m2), zastavěná plocha 193 m2, zahrada 1 433 m2, pozemek 1626 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  35 100 000 Kč / 1 440 000 €
 • Podlahová plocha
  440 m²
 • Terasa
  75 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Užitná plocha
  515 m²
 • Zastavěná plocha
  193 m²
 • Zahrada
  1 433 m²
 • Pozemek
  1 626 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  42698
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.