Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 6 + kk

Energeticky velmi úsporna nadčasová vila s prostorným a vzdušným interiérem, který je díky velkým proskleným plochám dokonale propojen se zahradou obklopenou vzrostlými stromy, stojí v tradiční vilové zástavbě v oblíbené části Říčan Strašín přímo u lesa a nedaleko rybníku Jureček. 

Vstupní úroveň je pojata jako společenská zóna rozdělená do tří částí: knihovna s kulečníkovým stolem, otevřená kuchyně s jídelnou a proskleným portálem do zahrady, nadstandardně velký obytný prostor s akustickým dřevěným obkladovým panelem, provozní kuchyně s prádelnou a samostatná toaleta. V patře je pak privátní zóna se 4 ložnicemi, z nichž 2 jsou s vlastní en-suite koupelnou a 2 mají sdílenou koupelnu. Hlavní ložnice byla navržena pro snadné využití, postel je od šatny oddělena dřevěným panelem z ořechového dřeva, z šatny i zbytku ložnice lze vstoupit do vlastní koupelny. Na otevřené galerii je umístěna pracovna a odpočívárna s TV (z níž je možné vytvořit další samostatnou místnost). Suterén ukrývá v jedné části místnost aktuálně využívanou jako fitness, lze také vybudovat hernu či domácí kino, k tomuto prostoru je připojen prostor pro vinotéku, ve druhé části je technické zázemí a úložný prostor.  

Vila vznikla kompletní přestavbou a přístavbou cca 100 let starého domu a byla zkolaudována v roce 2022. K vyspělému technologickému řešení umožňujícímu energetickou soběstačnost patří střešní solární panely s bateriovým úložištěm energie, 2 separátní tepelná čerpadla k podlahovému vytápění (samostatný okruh přízemí a patro), další tepelné čerpadlo k ohřevu vody nebo inteligentní systém domácnosti ovládající topení, odvlhčovací systém, klimatizaci, podlahové vytápění, exteriérové žaluzie, osvětlení i kamerový zabezpečovací systém. Voda je z obecního vodovodu, na pozemku je však i studna. Okna jsou hliníková s trojskly, podlahu celého domu sjednocuje velkoformátová italská dlažba (120 x 120 cm). Italská kuchyňská linka je vybavena kamennou pracovní deskou a spotřebiči Bosch (2 elektrické trouby, 1 horkovzdušná, XXL indukční varná deska, digestoř), obytný prostor zútulňuje oboustranný krb na dřevo Lacunza.  Parkování 2 aut je možné v garáži s přímým vstupem do domu, dostatek dalších míst (až 7) je na zpevněné ploše před domem. K relaxaci slouží bazén v západní části zahrady, která díky okolním vzrostlým stromům a živému plotu poskytuje dokonalé soukromí. K uložení zahradního náčiní nebo sportovního vybavení slouží zahradní domek a velká úložná plocha v garáži.

Klidné malebné místo se nachází v sousedství lesa, kterým protéká říčka Rokytka a vedou jím turistické i cyklistické stezky, v pěším dosahu je také oblíbený rybník Jureček obklopený plážemi a sportovišti. V bezprostřední blízkosti funguje prodejna potravin, restaurace, pekařství a další prodejny, v pohodlné vzdálenosti je mateřská a základní škola i lékařské služby, 3 minuty chůze je vzdálena autobusová zastávka, odkud se lze dostat příměstským autobusem během chvilky na vlakové nádraží nebo za 25 minut ke stanici metra Háje.  

Užitná plocha 555,58 m2, z toho garáž 56,2 m2, zastavěná plocha 317 m2, zahrada 1252 m2, pozemek 1569 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  62 500 000 Kč / 2 565 155 €
 • Podlahová plocha
  556 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Zastavěná plocha
  317 m²
 • Zahrada
  1 252 m²
 • Pozemek
  1 569 m²
 • Parkování
  Garáž, parkování na pozemku pro 7 aut
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  41460
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.