Byt, 3+1

Klasický byt s vysokými stropy a zrenovovanými původními řemeslnými prvky je umístěn ve 2. podlaží zrekonstruovaného secesního domu stojícího v magické Haštalské čtvrti, jejíž křivolaké uličky evokují Paříž. V historickém jádru Prahy, v bezprostřední blízkosti Staroměstského náměstí i luxusní Pařížské třídy.

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj s pracovním koutem, samostatnou kuchyni s jídelnou, 2 ložnice s okny do klidného vnitrobloku, koupelnu (se samostatně stojící vanou a walk-in sprchovým koutem), samostatnou toaletu, prostorné dvě komory a vstupní halu.

Byt prošel rekonstrukcí v r. 2018. V elegantním interiéru jsou vkusně zkombinovány původní historické prvky s moderním designem. Dubové parketové podlahy jsou kladeny do chevronového vzoru, stropy zdobí štuky s florálními motivy, původní jsou i dvoukřídlé interiérové dveře s vitrážemi. Špaletová okna jsou replikami původních. Dlažba, obklady a umyvadlová deska v koupelně jsou z mramoru, baterie značky Dornbracht. Kuchyně je vybavena spotřebiči Miele, Liebherr a Siemens i zabudovanou vinotékou v kuchyňském ostrůvku. Vytápění řeší nový kondenzační plynový kotel. Dům je po kompletní rekonstrukci, má reprezentativní společné prostory a moderní výtah. Možnost využívání balkonu v mezipatře.

Jedinečná lokalita se silným geniem loci, v blízkosti Anežského kláštera s pokojnou zahradou Za svatyněmi, u nemocnice Na Františku, jejíž historie se datuje až do 14. století. V blízkosti kostelů sv. Šimona a Judy, sv. Ducha, sv. Haštala i U Salvátora, ale také výstavní Pařížské třídy s mnoha luxusními obchody. V okolí je spousta podniků, kam zajít na dobré jídlo i pití nebo kde nakoupit kvalitní potraviny a gurmánské speciality. Místo je velmi dobře dostupné, v pohodlném dosahu je tramvajová a autobusová zastávka i stanice metra.

Interiér dle prohlášení vlastníka 97,19 m2 (dle zaměření 107,7 m2).

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42136
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 070 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  97 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.