Byt, 2+kk

Kompletně zařízený a vkusně zrenovovaný tichý byt s praktickou dispozicí a unikátním výhledem na protější kostel sv. Šimona a Judy se nachází ve 4. podlaží pečlivě zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Budova z r. 1908 stojí v klidné boční ulici v srdci Starého Města, v Haštalské čtvrti se silným geniem loci. V blízkosti prestižní Pařížské ulice, bývalého židovského města, Staroměstského náměstí a nábřeží Vltavy. Nemovitost vhodná jak na investici, tak pro vlastní bydlení.

Díky praktické dispozici, množství oken a vysokým stropům působí byt velmi prostorně a vzdušně. Tvoří jej obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice s koupelnou (vana, sprchový kout, WC, bidet, umyvadlo), samostatná toaleta s přípojkou na pračku a předsíň. Okna poskytují pohlednicový výhled na kostel sv. Šimona a Judy a komplex budov nemocnice na Františku ze 14. století.

Na podlaze jsou parkety, špaletová okna jsou nová, do obývacího pokoje se z předsíně vstupuje dvoukřídlými dveřmi se skleněnými výplněmi. Byt byl zařízen za pomoci interiérového designéra, k původní architektuře odkazují ozdobné dřevěné kryty radiátorů. Veškeré vybavení včetně originálních obrazů je zahrnuto v kupní ceně. Kuchyňská linka má indukční varnou desku, v předsíni je vestavná skříň. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, bezpečí zajišťuje také videotelefon. Vytápění plynovým kotlem Buderus. Dům vystavěný architektem Františkem Chvojkou byl v r. 2014 byl kompletně zrekonstruován.

Lokalita v historickém jádru Prahy a přesto bokem hlavních turistických tras poskytuje vše potřebné v docházkové vzdálenosti – restaurace, kavárny, obchody, ale také sportoviště či lékařské služby. 5 minut chůze je vzdálena tramvajová zastávka, stanice metra je 10 minut od domu. Sousedství několika významných sakrálních staveb (Anežského kláštera, kostelů sv. Šimona a Judy, sv. Ducha a U Salvátora i několika synagog) dodává místu zklidňující duchovní ráz. Zelenou oázu tvoří Zahrada Za svatyněmi s moderními sochařskými díly, na opačné straně Vltavy se rozkládají Letenské sady.

Interiér 55 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40419
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  1 521 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.