Byt, 3+kk

Stylový mezonetový byt orientovaný do upraveného zeleného dvora je součástí malostranského pavlačového domu z roku 1620. Historická budova stojí přímo v srdci Kampy, jen pár kroků od Čertovky, v blízkosti Petřínských sadů a Karlova mostu.

Ve vstupní úrovni (ve 3. podlaží domu) je obývací pokoj propojený s kuchyní, vstupní hala a koupelna se sprchovým koutem. V podkroví se nachází 2 ložnice a koupelna.

Celá budova prošla kompletní rekonstrukcí v r. 2002. Okna i podlahy jsou dřevěné, v koupelnách dlažba s podlahovým vytápěním. Sanitární zařízení je značky Villeroy & Boch. Vytápění z centrální domovní kotelny. Dům je bez výtahu.

Komorní bytový dům stojí v boční jednosměrné uličce v sousedství parku Kampa, pár kroků od legendární kavárny Mlýnská, vyhlášeného zmrzlinářství a mnoha restaurací. Kousek od domu je tramvajová zastávka a zastávka lanové dráhy na Petřín, stanice metra Anděl nebo Malostranská jsou vzdálené pár minut jízdy tramvají. V okolí fungují školy od mateřských po gymnázium, daleko není do francouzského lycea.

Interiér 79,6 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39924
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 073 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.