Byt, 4+1

Klasický byt s velkými vzdušnými pokoji, zachovanými původními prvky a výhledem na jednu z významných architektonických památek bývalého Židovského města je součástí upraveného secesního domu stojícího na atraktivním místě v Maiselově ulici, souběžné s luxusní Pařížskou třídou.

Dispozici bytu ve 3. podlaží tvoří průchozí obývací pokoj s arkýřem, 3 ložnice, samostatná kuchyně, spíž, koupelna, toaleta, komora a prostorná vstupní hala. Okna obývacího pokoje a 2 ložnic směřují do reprezentativní ulice, kuchyně a třetí ložnice do upraveného vnitrobloku.

Na podlahách jsou parkety, interiér prosvětluje množství špaletových oken. Byt je vhodný k rekonstrukci, během níž mohou být zrenovovány zachované původní prvky a vybavení (jednokřídlé i dvoukřídlé prosklené dveře včetně klik nebo litinové radiátory) a interiér uzpůsoben dle potřeb i vkusu nových majitelů. Vytápění zajišťuje plynový kotel. K jednotce přísluší sklep. Dům s pouhými 2 byty na patře má novou fasádu, v přípravě je výstavba výtahu a oprava společných prostor.

Secesní budova se nachází přímo u novogotické Maiselovy synagogy a v blízkosti barokního kostela sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí, nedaleko Karlova mostu a vltavského nábřeží. V bezprostřední blízkosti funguje množství restaurací, kaváren, obchodů, ale také pošta nebo knihovna, v pěším dosahu jsou školy od mateřské po univerzity. Perfektní dostupnost zajišťují tramvaje i metro linky A. V podzemním parkovišti blízkého hotelu lze pronajmout garážové stání.

Interiér 121,8 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35820
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 575 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  122 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.