Byt, 4+1

Noblesní jihozápadně orientovaný byt s balkonem a velkými místnostmi se nachází ve 2. podlaží kompletně renovovaného nárožního činžovního domu s novým výtahem. Atraktivní lokalita naproti kostelu U Salvátora, doslova pár kroků od Staroměstského náměstí a Pařížské ulice a v pěším dosahu nábřeží Vltavy.

Vzdušný a světlý interiér s vysokými stropy je rozdělen na obývací pokoj s krbem, navazující jídelnu s otevřenou kuchyní, hlavní ložnici s en-suite koupelnou (solitérní vana, umyvadlo, WC) a balkonem do vnitrobloku, další 2 ložnice (s okny do ulice), centrální koupelnu (sprchový kout s hlavicí s tropickým deštěm, umyvadlo), samostatnou toaletu, komoru a velkou vstupní halu.

Na důstojnosti interiéru dodává množství zachovaných původních architektonických prvků nebo jejich repliky: parkety s rybinovým vzorem, velká špaletová okna, dvoukřídlé dveře se skleněnými výplněmi nebo krb obložený kamenem. Koupelny jsou vybaveny kvalitní sanitou. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, vytápění plynovým kotlem Buderus. K bytu náleží sklep.

Lokalita kombinuje široké bulváry a křivolaké uličky, butiky světových značek i českých návrhářek, noblesní restaurace i útulné hospůdky, bary a kavárny nebo také centra kultury a duchovního života leží v samém srdci Prahy. Vše potřebné je tak v rychlém dosahu pěšky či MHD, stanice metra linek A a B a tramvajová zastávka se nachází kousek od domu.

Interiér 150 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35384
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  5 990 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  150 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.