Byt, 4+kk

Prostorný klimatizovaný byt s garážovým stáním se rozkládá ve 3. podlaží zrekonstruovaného historického činžovního domu. Atraktivní lokalita Nového Města nedaleko náměstí Republiky nabízí vše potřebné k pohodlnému městskému bydlení.

Dispozici vzdušného a světlého interiéru tvoří rozlehlý obývací pokoj s otevřenou kuchyní, 3 ložnice, 2 koupelny, jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem a samostatnou toaletou, šatna a vstupní hala.

Součástí vybavení jsou bambusové podlahy a vyhřívaná dlažba (v koupelně), zabudovaná klimatizace, posuvné prosklené interiérové dveře, zabezpečovací systém s možností napojení na PCO a videotelefon. Vytápění centrální plynové. Budova s noblesními společnými prostorami a novým výtahem je střežena kamerovým systémem. Kupní cena zahrnuje garážové stání.

Dům stojí v klidné jednosměrné ulici pár kroků od náměstí Republiky s oblíbeným nákupním centrem Palladium. Okolí nabízí široký výběr kaváren, restaurací všech chutí, obchody a školy od mateřských po gymnázium. Únik z ruchu města poskytuje zahrada Za svatyněmi u Anežského kláštera, další upravený park s dětským hřištěm je jen 2 minuty chůze od domu. Místo má perfektní dopravní dostupnost tramvajemi i metrem, autem se lze rychle napojit na magistrálu.

Byt je nyní pronajatý a bude volný od června 2020.

Interiér 152,01 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34264
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  18 750 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  152 m²
 • Parkování
  1 parkovací místo v budově
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.