Byt, 4+1

Prostorný byt se 2 balkony, zachovanými původními architektonickými prvky a stylovým vybavením se nachází ve 3. podlaží bohatě zdobeného secesního domu, po kompletní nákladné rekonstrukci, s recepcí a proskleným výtahem. Výrazná budova z r. 1906 od architektů R. Klenky a F. Weyra stojí na prestižní adrese luxusní Pařížské třídy přímo naproti Staronové synagoze.

Plocha je rozčleněna na obývací pokoj s balkonem a navazující jídelnou, samostatnou kuchyni se vstupem na balkon, hlavní ložnici s en-suite koupelnou, druhou ložnici s en-suite koupelnou a balkonkem do vnitrobloku, důstojnou vstupní halu, hostinskou toaletu, šatnu a komoru. Okna i větší balkon poskytují výhled do Pařížské ulice lemované vzrostlými stromy.

V interiéru byly použity ušlechtilé materiály, jako jsou dubové parkety nebo mramorové obklady a dlažba. Interiérové dveře jsou repasované původní, okna špaletová s dřevěnými okenicemi. Kuchyňská linka firmy SmallBone z masivu na míru je vybavena vestavnými spotřebiči Miele, americkou lednicí a snídaňovým pultem z leštěného kamene. Vytápění plynovým kotlem. V bytě je podlahové topení. Parkovací stání lze pronajmout v hotelu pár kroků od domu.

Atraktivní místo pár kousek od Staroměstského náměstí, Rudolfina či nábřeží Vltavy s úchvatným výhledem na panorama Hradčan poskytuje veškeré výhody bydlení v samém srdci Prahy s luxusními prodejnami, kvalitními restauracemi a bary. Místo je snadno dostupné hromadnou dopravou, minutu chůze je vzdálena zastávka tramvaje, pěšky lze dojít i ke stanici metra linky A Staroměstská, kam je možné také dojet midibusem usnadňujícím pohyb po centru a propojujícím stanice metra Staroměstská, Malostranská a Florenc.

Interiér 163,4 m2, balkony cca 10 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33578
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  13 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  163 m²
 • Balkón
  10 m²
 • Celková plocha
  173 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.