Byt, 4+1

Klasický byt s vysokými stropy, velkými okny a krásným výhledem až do Pařížské ulice je umístěn v 5. podlaží secesního domu z roku 1911 po kompletní rekonstrukci. Lukrativní adresa přímo v centru, ve čtvrti Josefov – bývalém Židovském městě, a přesto stranou hlavních turistických tepen.

Z velké vstupní haly bytu vedou vstupy do všech místností: obývacího pokoje, 3 ložnic, kuchyně s jídelnou, koupelny, spíže a na samostatnou toaletu. Kuchyně a 1 ložnice jsou orientovány na jihozápad do tichého vnitrobloku, další pokoje mají okna s výhledem na luxusní Pařížskou třídu lemovanou stromořadím.

V bytě s vysokými stropy jsou zachovány původní parkety a kazetové dveře z masivu. Interiér je udržovaný, vyžaduje však rekonstrukci. Okna jsou špaletová (výměna cca před 10 lety). Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči (sporák plynový). Byt je přístupný výtahem s výstupem přímo proti bytu. K jednotce přísluší nově zrekonstruovaný sklep. Blok domů od architekta Antonína Engela tvoří uzavřený dvůr, kde je obyvatelům k dispozici upravená zahrada s posezením. Vlastníci bytů mají podíl na výnosu z pronájmu kanceláří.

Lokalita nabízí skvělou dostupnost tramvajemi, metrem i autobusy a velký výběr restaurací či kaváren. Tramvajová zastávka je 100 metrů od domu, autobusová jen o kousek dále, stanice metra linky A Staroměstská 5 minut chůze. V pěším dosahu stojí mnoho architektonických památek, zejména synagog a kostelů, a kulturních institucí - například Rudolfinum. V blízkosti je také mateřská a základní škola, konzervatoř nebo univerzita.

Interiér 143,6 m2, sklep 9,5 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32022
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  144 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.