Byt, 3+kk

Světlý podkrovní byt je umístěn ve 2. patře zrekonstruovaného renesančního domu na konci slepé ulice v podhradí Pražského hradu. Místo je stranou turistického ruchu a benefituje z naprostého klidu a blízkosti Petřínských sadů.

Interiér tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna (vana, sprchový kout, WC, bidet, umyvadlo), dále samostatná toaleta a vstupní hala. Ze vstupni haly je pristup k půdnímu úložnýmu prostoru.

Byt je díky kombinaci klasických a střešních oken velmi světlý. K vybavení patří klimatizace, dřevěná podlaha nebo kompletní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, trouba, myčka, pračka). Vytápění plynovým kotlem Buderus. Společné prostory jsou upravené, přístup do bytu je po historickém točitém schodišti (bez výtahu).

Dům je situován na klidném místě bokem od hlavních turistických tras. Lokalita s autentickou atmosférou nabízí mnoho restaurací a kaváren, kulturní vyžití i procházky například na blízkém Petříně. Blízko je k občanské vybavenosti včetně mateřských, základních i středních škol nebo lékařských služeb. Tramvajová zastávka Malostranské náměstí je v rychlém pěším dosahu, stanice metra linky A (Malostranská) je vzdálena 1 zastávku tramvají.

Interiér 82,59 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29973
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  83 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.