Byt, 4+kk

Noblesní jihozápadní byt s balkonem se nachází v 1. patře kompletně renovovaného klasického činžovního domu s novým výtahem v klidné ulici doslova pár kroků od Staroměstského náměstí a Pařížské ulice a v pěším dosahu nábřeží Vltavy.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s krbem propojený s jídelnou s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice (s okny do ulice) a hlavní ložnice orientovaná do vnitrobloku s en-suite koupelnou (solitérní vana, umyvadlo, WC) a balkonem. Dále je zde 2. koupelna (sprchový kout s hlavicí s tropickým deštěm, umyvadlo), samostatná toaleta, úložná komora a velká vstupní hala.

Interiér vyniká množstvím původních zachovaných prvků nebo jejich replik: parketami s rybinovým vzorem, velkými okny, dvoukřídlými dveřmi se skleněnými výplněmi a vysokými stropy. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, vytápění plynovým kotlem. K bytu náleží sklep.

Okolí poskytuje mnoho možností k příjemnému posezení v restauraci či kavárně, k nákupům v buticích českých návrhářek i nejluxusnějších mezinárodních značek nebo k procházkám v historických kulisách Starého a židovského města. V docházkové vzdálenosti jsou stanice metra linek A a B a zastávky tramvají.

Interiér 150 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28762
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  150 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.