Byt, 4+kk

Prostorný byt s designovým interiérem z dílny architektonického studia OOOOX, které skvěle přizpůsobilo byt současným nárokům na nadstandardní bydlení, je situován ve 4. nadzemním podlaží secesního domu z roku 1908 s výtahem. Jedinečná lokalita přímo naproti Žofínu a jen pár kroků od Národního divadla je ideální pro toho, kdo je rád v centru dění.

Srdcem bytu s praktickou dispozicí a vysokými stropy je velkorysý, jihovýchodně orientovaný obývací pokoj s kuchyňským koutem a malým balkonkem s výhledem na Žofín. Prosklené posuvné dveře vedou do pracovny. Na ní navazuje ložnice s originální koupelnou v arkýři, odkud lze z vany pozorovat lanovku na Petřín. 2., hostinská ložnice má balkon směřující do klidného dvora. Dále je zde důstojná vstupní hala, šatna, další koupelna s oknem do dvora, toaleta a technická místnost.

Prvotřídní design respektující původní styl dal vzniknout vzdušnému, krásnému a smysluplnému obytnému prostoru. Historický nádech podtrhují velká repasovaná špaletová okna s roletami, replika původních vstupních dveří, kazetové obložení, mozaiková podlaha ve vstupní hale i detaily jako porcelánové vypínače nebo dobové kryty radiátorů. Z moderního vybavení stojí za zmínku kuchyňský kout s prvky z betonu, spotřebiči Miele a integrovanou digestoří, špičkově vybavená koupelna se sprchovým koutem se speciální skleněnou stěnou a tropickým deštěm nebo designové osvětlení v celém bytě. Pocit útulnosti navozují podlahy z borových prken, natřených bílou odolnou lodní barvou, či krb na biolíh, atmosféru dokresluje hudba linoucí se ze špičkového ozvučení skrytého pod omítkou. Na vytápěných částech podlahy je mramorová dlažba a betonová stěrka. K bytu náleží sklep.

Památky, za kterými turisté jezdí z celého světa, jsou v nejbližším okolí domu stejně jako veškeré služby: školy od mateřské po vysokou, restaurace, kavárny, obchody, kulturní stánky, úřady. Zastávka tramvaje téměř před domem, stanice metra linky B Národní třída 5 minut chůze. K procházkám v zeleni láká trio ostrovů - Slovanský, Střelecký a Dětský, nebo Petřínské sady na protějším břehu Vltavy.

Interiér 150 m2, balkon 2 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28046
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 089 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  150 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  152 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.