Byt 4 + kk, 4. NP, č. 4

Vycizelovaný komorní projekt Celínka vedený architektkou Barborou Škorpilovou vzniká v raně funkcionalistickém domě, který si po celkové rekonstrukci zachová co nejvíce původních prvků a zároveň získá atributy bydlení na špičkové úrovni. Lokalita v samém srdci Prahy jen pár kroků od Pařížské ulice a v pěším dosahu významných pražských památek.

Dispozice prostorného bytu rozkládajícího se na celém 4. podlaží poskytne velký obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelním prostorem, plynovým krbem a okny na východ s výhledem na Španělskou synagogu, pracovnu a 2 západní ložnice s balkóny do vnitrobloku a s walk-in šatnami. U obou ložnic jsou koupelny a oddělené toalety. Dále zde vznikne příjemně prostorná vstupní hala, samostatná toaleta a technická místnost.

Výška stropů 3,5 m zaručuje komfortní pocit prostoru a vzdušnosti, stěny bez přímých sousedů zajistí naprostý klid a soukromí. Byt bude dokončen ve vyšším standardu stavu white walls s možností dokončení od zmíněné architektky projektu ze studia Mimolimit, nebo s Nobis Studiem či vlastním osobním architektem. Špaletová okna s izolačním dvojsklem, vstupní bezpečností dveře a balkonové dveře budou repliky původních. Byt bude připraven například na instalaci inteligentního systému ovládaní technologií či chlazení pomocí FCU. Optimální vlhkost vzduchu a jeho čistotu zajistí. K bytové jednotce patří sklep a lze dokoupit 1 garážové stání v automatickém parkovacím systému.


Dům je umístěn v boční klidné uličce obývané převážně starousedlíky či dlouhodobými nájemci, není zde žádný noční klub. Výhodou trvalého bydliště v centru je parkovací karta pro rezidenty celé Prahy 1, bezpočet kulturních aktivit a také bezproblémová dostupnost MHD i pěší dosažitelnost mnoha kanceláří, úřadů, obchodů, divadel a kin i kvalitních škol všech stupňů.

Interiér 240 m2, balkóny 6 m2 (2,85 a 3,2 m2), sklep.

Více informací o projektu Celínka.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26766
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  240 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  246 m²
 • Parkování
  2 parkovací stání v zakladači k dokoupení
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.