Byt, 4+kk

Nově vzniklý prostorný mezonet leží v nejvyšším podlaží kompletně zrekonstruované rezidence nedaleko Staroměstského náměstí a Karlova mostu. Budova z konce 19. století byla rekonstruována s důrazem na původní architektonickou hodnotu, kvalitní detaily i materiály.

Dispozice vstupní úrovně v 5. podlaží nabízí vstupní halu, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, koupelnu, samostatnou toaletu a šatnu. Ve vyšším podlaží je umístěna třetí ložnice s en-suite koupelnou.

Celkový koncept rekonstrukce a výběr standardů proběhl za spolupráce s architektonickým ateliérem Studio Arch a renomovanou, celosvětově proslulou španělskou designérkou Patricií Urquiolou. Vybavení zahrnuje například olejované dubové parkety, repliky dřevěných kazetových dveří s mosazným kováním, velkoformátovou koupelnovou dlažbu a obklady Mutina - Azulej, koupelnovou sanitu Villeroy & Boch, baterie Steinberg aj. Možnost dokoupení garážového stání.

Dům stojí nedaleko Karlova mostu v boční uličce, kterou procházela jedna z nejstarších cest na území Prahy, zmiňovaná už kronikářem Kosmou. Lokalita nabízí jedinečné prostředí architektonických skvostů Starého Města i bohaté vyžití moderního evropského velkoměsta v podobě nákupních bulvárů, prvotřídní gastronomie a řady kulturních akcí například v blízkém Rudolfinu. Kompletní občanská vybavenost je v pěším dosahu nebo rychle dostupná MHD, stanice metra a tramvají jsou jen pár kroků od domu.

Celková podlahová plocha 141,4 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  25295
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  141 m²
 • Parkování
  Možnost dokoupení garážového stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.