Byt, 4+kk

Kvalitně vybavený byt 4+kk s balkonem je součástí nové půdní nástavby v rohovém činžovním domě v centru Prahy, jen pár kroků od nábřeží Vltavy a stanice metra na Karlově náměstí. Předpokládané dokončení Q2 2017.

Interiér tohoto bytu v 6. patře bude tvořen prostorným obývacím pokojem s kuchyní, jídelnou a západně orientovaným balkonem, pracovnou, ložnicí s en-suite šatnou a koupelnou (sprcha, toaleta), 2 ložnicemi s en-suite šatnami a sdílenou koupelnou (vana, toaleta, bidet, dvě umyvadla), samostatnou toaletou, technickou místností a předsíní.
K vybavení budou patřit dvouvrstvé dubové parkety a dlažba, hliníková ateliérová okna Schueco a okna z dřevěných lepených profilů s izolačními trojskly, bezfalcové vnitřní dveře Sapeli, bezpečnostní vstupní dveře NEXT, koupelnové zařizovací předměty Laufen, Hansgrohe, Riho, domácí telefon, plynový kotel Baxi, sádrové omítky, SDK podhledy. V domě, který projde společně s konstrukcí nástavby kompletní renovací, je výtah.

Dům je situován v pohodlné dochozí vzdálenosti Tančícího domu, Žofína, Národního divadla, nebo třeba i Petřínských zahrad. V okolí najdeme mateřskou i základní školu, gymnázium, nepřeberné množství kaváren, restaurací a možností kulturního vyžití.

Užitná plocha bez komínu a příček 129,9 m2, podlahová plocha 138,2 m2, balkon 6,9 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  22711
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  138 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  145 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.