Byt, 4+kk

Prostorný byt 4+kk s krbem a 2 koupelnami je situovaný v 1. patře historického pavlačového domu ze 16. století s klasicistní fasádou, v atraktivní centrální lokalitě jen pár kroků od náměstí Republiky, stanice metra a vlakového i autobusového nádraží.

Interiér se skládá z obývacího pokoje s krbem a kuchyní, hlavní ložnice s en-suite koupelnou propojenou s šatnou, 2 dětských pokojů, společné koupelny, samostatné toalety a předsíně.
Vybavení zahrnuje krb na dřevo, původní dřevěné parkety, betonovou stěrku a mozaikové obklady, repasovaná špaletová okna, sprchový kout s parní saunou, plně vybavenou kuchyň s žulovou pracovní deskou, vstupní dveře ve vysokém stupni bezpečnosti, individuální plynový kotel Unical. Kupní cena obsahuje také veškerý nábytek vyobrazený na fotografiích a sklep. Byt byl před 10 lety zrenovován, včetně stoupaček a rozvodů. Momentálně probíhá oprava střechy; v budově není výtah.

V dochozí vzdálenosti od domu se nachází stanice metra linek B a C, obchodní domy Palladium a Bílá labuť, divadlo Archa, plavecký bazén a sportcentrum YMCA, několik školek, škol a gymnázií, včetně jazykových.

Interiér 140,1 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  20714
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  140 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.