Byt, 4+kk

Světlý byt s panoramatickými výhledy ve 4. podlaží historické budovy z roku 1928 s nově opravenou fasádou, v tichém rezidenčním místě Starého Města. Dokončení ve stavu "white walls" poskytne budoucímu majiteli jedinečnou příležitost zvolit si finální design interiéru dle vlastních představ.

Byl zpracován architektonický návrh interiéru, který nabídne dispozici 4+kk - centrální vstupní halu, velký obývací pokoj s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, 3 ložnice, 2 koupelny (z toho jedna en-suite) a samostatnou toaletu. Kromě hlavní ložnice, která je orientovaná do klidného dvora, mají všechny místnosti výhled na střechy okolních domů, upravené náměstí a také do Pařížské ulice. Výška stropů 3,4 m.

Dům, který prošel kompletní rekonstrukcí společných prostor včetně vybudování skleněného výtahu s bezbariérovým přístupem, je situován v srdci historického centra a obklopený kavárnami, restauracemi a luxusními obchody. Atraktivní a vyhledávaná lokalita, která nabízí plnou občanskou vybavenost, 3 minuty chůze od zastávek tramvají a 5 minut od stanic metra Náměstí Republiky a Staroměstská.

Interiér 129,8 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18831
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.