Byt, 4+kk

Byt s panoramatickými výhledy v 5. podlaží historické budovy z roku 1928 s nově opravenou fasádou, v tichém rezidenčním místě Starého Města.

Byt, který prochází kompletní rekonstrukcí podle návrhu interiérových designérů, nabídne dispozici 4+kk. Ta zahrnuje centrální vstupní halu, velký obývací pokoj s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, 3 ložnice, 2 koupelny (z toho jedna en-suite) a samostatnou toaletu. Kromě hlavní ložnice, která je orientovaná do klidného dvora, mají všechny místnosti výhled na střechy okolních domů, upravené náměstí a také do Pařížské ulice.

Byt bude vybaven dřevěnými kazetovými parketami a nadstandardním zařízením koupelen.

Dům, který v současné době prochází kompletní rekonstrukcí společných prostor včetně vybudování skleněného výtahu, je situován v srdci historického centra a obklopený kavárnami, restauracemi a luxusními obchody. Atraktivní a vyhledávaná lokalita, která nabízí plnou občanskou vybavenost, 3 minuty chůze od zastávek tramvají a 5 minut od stanic metra Náměstí Republiky a Staroměstská.

Interiér 130 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18827
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.