Byt, 4+kk

Mezonetový byt s terasou, balkonem a výhledem na okolní střechy určený k rekonstrukci, pro niž existuje projektová dokumentace a je vydáno stavební povolení, v 5. a 6.NP secesního domu z roku 1905, který se nachází v klidném zákoutí staré Prahy, jen kousek od Staroměstského náměstí a náměstí Republiky.

Současná dispozice bytu nabízí v první úrovni vstupní halu, kuchyni s balkonem a obývací pokoj s funkčními kachlovými kamny z roku 1913, ve druhé úrovni pak koupelnu, 4 pokoje a terasu. Projekt počítá s přestavbou, po níž v první úrovni vzniknou 2 ložnice (jedna z nich s balkonem a druhá s již zmiňovanými kamny), samostatná toaleta a hala se schodištěm vedoucím do druhé úrovně, která bude tvořena otevřeným konceptem obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a vstupem na terasu s výhledem na Obecní dům a hotel Paříž, poslední ložnicí, menší pracovnou, koupelnou a prádelnou/komorou. K bytu patří sklep a také komora na společné chodbě.
Dům již částečně prošel rekonstrukcí – nová střecha, okna a fasáda do vnitrobloku. Oprava fasády do ulice a instalace nového výtahu jsou v plánu do dvou let, tento rok proběhne renovace vchodu a výměna měřičů spotřeby energií.

Prestižní lokalita v srdci Prahy, v dochozí vzdálenosti veškerých služeb i linek MHD včetně metra. V bezprostředním okolí se nachází četné možnosti kulturního vyžití, kavárny, restaurace, nákupní centrum Palladium nebo luxusní obchody v Pařížské ulici.

Interiér 115 m2, terasa 9 m2, balkon 2 m2, sklep cca 4 m2, komora 1 m2. Kupní cena nezahrnuje rekonstrukci bytu.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  18773
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  116 m²
 • Terasa
  11 m²
 • Celková plocha
  127 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.