Byt, 3+kk

Třípokojový půdní byt s malovanými stropy vynikající velkorysým řešením prostoru v podobě velkého obývacího pokoje s otevřenou jídelnou a kuchyní. Dále se v bytě nachází 2 ložnice, 1 koupelna, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Byt je kompletně dokončen do nejmenších detailů ve vysokém standardu provedení, včetně vestavěných prvků a vinného sklepa (19,8 m2).

Interiér bytu je řešen ve vysokém standardu provedení: dřevěná okna, masivní dubové podlahy, použití přírodního kamene, podlahové vytápění v koupelnách i všech obytných místnostech, bezpečnostní dveře, čipový přístupový systém, kombinace nadčasového mramoru Gialo Atlantida s benátským štukem a exkluzivní sanita značek Antonio Lupi, Catano a Duravit. Moderní materiály dokonale fungují po boku původních pískovcových dveřních zárubní a malovaných stropů.

Tento byt se nachází v moderní rezidenci sestávající se ze dvou sousedících barokních činžovních domů z roku 1708. Projekt nabízí 5 výjimečných bytových jednotek, které byly kompletně zrekonstruovány ve vysokém standardu se zachováním původních prvků, včetně kamenných dveřních zárubní, historických schodišť, restaurovaných malovaných stropů v podkroví nebo původních klenutých sklepů.

Rezidence je situována v nejkrásnější části Prahy na Malé Straně, pár kroků od Karlova mostu, Malostranského náměstí, Kampy, Klárova nebo Valdštejnské zahrady, jen pár minut od zastávek tramvaje a metra. Oblast vyniká malebnými malostranskými uličkami plnými kaváren a restaurací a současně blízkostí parku a nábřeží Vltavy.

Interiér 106,4 m2, podlaží: 3NP.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  15415
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  106 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.