Informace

Rodinný dům, 5+kk

Nově zrekonstruovaná rohová řadová vila z 20. let 20. století v anglickém stylu, se zachovanými původními prvky a před a zazahrádkou, situovaná v centru prestižní rezidenční čtvrti Ořechovka. Klidná lokalita s rychlou dostupností do centra a k plné občanské vybavenosti, nedaleko Pražského hradu. Vila se nachází v sousedství centrální budovy Ořechovka s restauracemi a obchodem s potravinami, v blízkém dosahu zastávek autobusu a tramvají směr stanice metra Hradčanská, Dejvická, Bořislavka a Petřiny. Rychlá dostupnost na letiště a do mezinárodních škol.

Přízemí: obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, koupelna (sprchový kout, toaleta), hala, chodba s vestavěnými úložnými prostory a zadní vstup na terasu a zahradu. 1. patro: hala, dvě propojené ložnice s oboustrannými kachlovými kamny, šatna / pracovna, koupelna (vana, toaleta). 2. patro: hala, jedna ložnice, velká otevřená podkrovní místnost, sprchový kout, toaleta. Suterén: technické zázemí a skladové prostory.

Původní dřevěné schodiště, parkety, vinylové podlahy, nový plynový kotel, myčka, podkrovní úložný prostor. Garáž a možnost parkování na pozemku. Záloha na odvoz odpadu a vodu 2000 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  230 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Pozemek
  413 m²
 • Parkování
  Garáž a parkování na pozemku.
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  28805
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.