Rodinný dům, 4+kk

Nabízíme k pronájmu nový krajní řadový rodinný dům v prestižní rezidenční kolonii Baba, proslulé čistou funkcionalistickou architekturou. Dům stojí v klidné rezidenční lokalitě plné zeleně v blízkosti přírodní rezervace Dolní Šárka, s rychlou dostupností do centra. Autobusové spoje k metru Bořislavka a Hradčanská s plnou vybaveností v okolí, v blízkém dosahu mezinárodních škol, pár minut od stadionu Juliska. V blízkém dosahu je také stanice metra Dejvická s veškerou občanskou vybaveností a službami, 15 minut jízdy trvá cesta na letiště Václava Havla.

V přízemí domu se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu / zahrádku, technická místnost, toaleta a vstupní hala s přístupem do garáže. Horní patro nabízí hlavní ložnici s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), dvě ložnice se sdíleným balkonem a druhou koupelnu (vana, toaleta). 

Dřevěné masivní podlahy, dlažba, dřevěné schodiště, vestavěné skříně v chodbách, 2 světlovody, elektricky ovládané předokenní žaluzie, tepelné čerpadlo, podlahové vytápění v celém domě, myčka, indukční varná deska, kombinovaná trouba, automatická závlaha. K dispozici je garáž a parkovací stání na pozemku. Fotografie byly pořízeny z vedlejšího domu. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101051
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky se hradí zvlášť.
 • Garáž
  Ano
 • Pozemek
  388 m²
 • Parkování
  Garáž a parkovací stání na pozemku.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.