Informace

Rodinný dům, 5+kk

Tento nový nadstandardní nízkoenergetický pasivní řadový dům, postavený v rámci uzavřeného projektu TOP REZIDENCE s interiéry navrženými studiem Olgoj Chorchoj, je situován v krásném prostředí Šáreckého údolí. Klidná přírodní lokalita s rychlým spojením do centra, na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6, s autobusovými spoji k metru Dejvická s plnou vybaveností v okolí. Pár kroků ke Global Concept Montessori School, pět minut k mezinárodní škole ISP.

V přízemí domu se nachází obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyní, spíží a přístupem na terasu / zahradu, ložnice pro hosty, koupelna (sprchový kout, toaleta) a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. V patře je velká hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana, bidet, toaleta), další dvě ložnice se společným balkonem s výhledem k lesu, druhá koupelna (sprchový kout, toaleta) a šatna s místem pro pračku. V suterénu je wellness místnost (příp. herna či ložnice pro hosty) s výstupem na zahradu, technická místnost, kotelna a garáž.

Dřevěné podlahy, dlažba, podlahové vytápění v koupelnách, rekuperace, velkoplošná francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, plynový kotel, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon. Dvougaráž, garážová vrata na dálkové ovládání, 24/7 bezpečnostní služba, kamerový systém. V uzavřeném areálu se nachází společenská klubovna a dětské hřiště. V okolí množství cyklostezek. Záloha na společné služby v areálu a vodu 8100 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  230 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • Zastavěná plocha
  95 m²
 • Pozemek
  207 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž.
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  28388
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.