Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

obchodní prostor, přízemí a suterén

Obchodní prostor k pronájmu v přízemí a suterénu zrekonstruované historické budovy na Praze 1 nedaleko náměstí Republiky, v blízkosti stanice metra a Masarykova nádraží. Vstup přímo z ulice Na Florenci. Vhodné pro showroom, obchod a služby.

Prostor je členěn na několik místností: schodiště do suterénu, obchodní část (45 m2), 2 kanceláře (každá o 40 m2), výdejna (40 m2), skladové prostory (60 m2), sociální zázemí včetně kuchyňky, šatna a přepravní výtah propojující suterén s přízemím.

Lokalita:
Vynikající dostupnost městskou hromadnou dopravou – tramvajové zastávky, stanice metra Florenc (trasa B, C), autobusové nádraží Florenc a Masarykovo nádraží v docházkové vzdálenosti 5 minut. Hlavní nádraží je vzdálené 10 minut chůze. Velmi dobré spojení je i na mezinárodní letiště Václava Havla Praha a napojení na dálnice D1 a D8.

Vybavení a služby:
Centrální vytápění
Klimatizace
Dlažba, koberec
Optický kabel

K dispozici od 1. listopadu 2022.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  11.70 € za m² / 285 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  25 000 Kč měsíčně
 • Plocha k dispozici
  205 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43001
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.