Kariéra

Hledáte zajímavou a dynamickou práci v renomované společnosti s pevným postavením na trhu?

Staňte se součástí týmu Svoboda & Williams. Nečekejte bezbarvé pracovní působiště, ale inspirativní prostředí, které vám umožní růst kariérně i osobnostně. Společnost Svoboda & Williams vznikla z přátelských vazeb a FairPlay přístup je stále naším základním stavebním kamenem.

Volné pozice

Kdo jsme?

Realitní společnost Svoboda & Williams dlouhodobě patří mezi respektovaná jména na realitním trhu a udává směr v segmentu prémiových rezidenčních nemovitostí. V České republice působíme již déle než dvě dekády, v roce 2019 jsme rozšířili pole působnosti na Slovensko. Od roku 2017 jsme exkluzivním partnerem globální realitní sítě Christie’s International Real Estate.

V současné době náš tým zahrnuje přes 100 realitních profesionálů působících na pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě. Naši makléři spojují své mnohaleté zkušenosti se zázemím sofistikované značky, díky čemuž se řadí mezi špičku na trhu. Za naším úspěchem stojí rovněž ostřílený marketingový tým, který vytváří progresivní marketingovou strategii a inspirativní obsah. I díky tomu se Svoboda & Williams stala synonymem pro prémiové nemovitosti jak v Čechách, tak na Slovensku.

Poznejte své budoucí kolegy a kolegyně

Kdo tvoří Svoboda & Williams

Proč se stát součástí Svoboda & Williams?

 • Zakládáme si na stabilitě

  Spousta kolegů je s námi déle než pět let, někteří to s námi táhnou už přes dekádu. Snažíme se vytvářet takové pracovní zázemí, se kterým se člověk snadno a rád sžije.
 • Společně sportujeme

  Je mezi námi spousta sportovních nadšenců, společně se tak zapojujeme do maratonů, volejbalových či fotbalových klaní, cyklistiky i lyžování.
 • Podporujeme růst a vzdělávání

  Dáváme šanci mladým nadšencům, kteří nedostatek zkušeností vynahrazují svým zápalem. Pokud se některý z kolegů zatouží zdokonalit v nějaké oblasti, rádi ho podpoříme.
 • Pracujeme flexibilně

  Kombinace práce z kanceláře s prací z domova u nás není problém. Zároveň máme možnost přebíhat z jedné pobočky na druhou, tak jak se nám to právě hodí.
 • Chápeme lidské potřeby

  Dobře víme, že život není lineární, naopak je plný výkyvů a nových výzev. K takovým situacím přistupujeme lidsky a s pochopením. Schopné lidi si chceme udržet, ne je odehnat diktátem korporátu.
 • Vánoce slavíme ve velkém

  Když to doba umožňuje, pořádáme vánoční večírky, o kterých se vypráví legendy. Jsou pro nás odměnou v závěru roku, a proto je nebereme na lehkou váhu.

8 poboček ve 3 městech a 2 zemích

 • Praha

  Naše pražská základna se nachází Na Zátorce, fungujeme ale také v ulici Na Příkopě či v Holešovicích.
 • Brno

  Brněnští kolegové sedí v prvorepublikové vile v malebné Masarykově čtvrti, jen pár minut chůze od ikony brněnské architektury, vily Stiassni.
 • Bratislava

  Slovenská pobočka se nachází v moderním rezidenčním komplexu v bratislavské Petržalce.

Reality nejsou naší jedinou realitou

Ve Svoboda & Williams se nevěnujeme jen realitám. Rádi vystupujeme ze světa nemovitostí a rozšiřujeme obzor svých zájmů. Osmihodinovkou v práci to u nás prostě nekončí.

Volné pozice

Pokud byste se rádi přidali do týmu Svoboda & Williams, podívejte se, jestli vám do kariérních vyhlídek zapadá některá z našich vypsaných pozic. Jestliže vás žádné volné místo nezaujme, a přesto byste s naší společností rádi spolupracovali, pošlete nám svůj životopis společně s informacemi, o jakou pozici a formu spolupráce máte zájem na hr@svoboda-williams.com.

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.