pronájem kanceláře

Zrekonstruovaná historická budova na Praze 1 s kancelářemi k pronájmu nedaleko náměstí Republiky, v blízkosti stanice metra a Masarykova nádraží.

Otevřené prostory lze dělit příčkami dle potřeby. K dispozici je i několik uzavřených kanceláří, prosklená zasedací místnost i menší zasedací prostor se zvukovou izolací ve vstupní hale. Velká střešní okna v podkroví s výhledem do vnitrobloku poskytují dostatek světla a dodávají prostoru příjemnou atmosféru.

Lokalita:
Budova je nedaleko jedné z nejvýznamnějších pražských křižovatek na náměstí Republiky. Vynikající dostupnost MHD – tramvajové zastávky, stanice metra Florenc (trasa B, C), autobusové nádraží Florenc a Masarykovo nádraží v docházkové vzdálenosti do 5 minut. Hlavní nádraží je vzdálené 10 minut chůze. Velmi dobré spojení je i na mezinárodní letiště Václava Havla Praha a napojení na dálnice D1 a D8.

Vybavení a služby:
Otevíratelné okna
Kamerový systém
Sociální zázemí
Klimatizace
Kuchyňka
Osvětlení
Radiátory
Výtah

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  16389
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  120 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  1 203 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.