Kanceláře, 2. patro

Kancelářské prostory k pronájmu ve 2. patře prestižní budovy v centru města. Tento exkluzivní projekt nabízí k pronájmu moderní, flexibilní kancelářské prostory nejvyšší kvality ve středu města. Zahrnuje v sobě i prostor pro obchody a odpočinek, včetně restaurací, kina a luxusních bytů. Uprostřed objektu je klidný dvůr s parkovou úpravou vytvářející unikátní prostředí pro odpočinek.

Lokalita:
Budova se nachází přímo ve středu města v ulici Na Příkopě, v prestižní lokalitě Prahy 1 s průchodem vnitřním nádvořím na Senovážné náměstí. Výhodou je výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou i automobilem. Stanice metra Můstek (trasa A, B) a Náměstí Republiky (trasa B) se nachází v docházkové vzdálenosti. Snadné napojení na magistrálu, která spojuje centrum města s Městským okruhem a dálnici D1 směr Brno, Bratislava a Vídeň. Mezinárodní letiště Václava Havla Praha je vzdáleno autem přibližně 30 minut. V sousedství sídlí Česká národní banka a mnoho významných mezinárodních finančních institucí, právních kanceláří a bezpočet restaurací, obchodů a ostatních služeb.

Vybavení a služby:
Zdvojené podlahy
Koberce
Snížené podhledy
Otevíratelná okna
2-trubkový fan-coilový systém
Přístup na magnetické karty
Kuchyňka
Výtahy
Optické kabely
Správa budovy v objektu
Zabezpečení objektu 24 hodin denně
Podzemní parkování
Restaurace

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37270
 • Měsíční nájemné
  19.50 € za m² / 481 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  170 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  222 m²
 • Parkování
  350 EUR / ps / měsíc
 • PENB
  G
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.