Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

Kancelářské prostory

Multifunkční komplex na atraktivní adrese v centru města nabízí k pronájmu moderní a flexibilní kancelářské prostory vysoké kvality. Komplex zahrnuje i obchody včetně restaurací, kina a luxusních bytů. Uprostřed objektu je klidný dvůr s parkovou úpravou vytvářející unikátní prostředí pro odpočinek. K dispozici je také konferenční centrum, které nabízí více než 1 400 m2 eventových prostor pro firemní večírky, společenské akce nebo svatby.

Lokalita:
Budova se nachází přímo ve středu města v ulici Na Příkopě, v prestižní lokalitě Prahy 1 s průchodem vnitřním nádvořím na Senovážné náměstí. Výhodou je výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou i automobilem. Stanice metra Můstek (trasa A, B) a Náměstí Republiky (trasa B) se nachází v docházkové vzdálenosti. Snadné napojení na magistrálu, která spojuje centrum města s Městským okruhem a dálnici D1 směr Brno, Bratislava a Vídeň. Mezinárodní letiště Václava Havla Praha je vzdáleno autem přibližně 30 minut. V sousedství sídlí Česká národní banka a mnoho významných mezinárodních finančních institucí, právních kanceláří a bezpočet restaurací, obchodů a ostatních služeb.

Vybavení a služby:
Zdvojené podlahy
Koberce
Snížené podhledy
Otevíratelná okna
2-trubkový fan-coilový systém
Přístup na magnetické karty
Kuchyňka
Výtahy
Optické kabely
Správa budovy v objektu
Zabezpečení objektu 24 hodin denně
Podzemní parkování
Restaurace

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  19 - 22.50 € za m² / 448 - 530 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  170 Kč za m² / měsíčně
 • Celková velikost budovy
  11 000 m²
 • Volná plocha k pronájmu
  979 m²
 • Parkování
  350 EUR
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  15335
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.