Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Kanceláře, 3. patro

Pronájem kancelářských prostor ve 3. patře administrativní budovy, která se nachází v obchodní části Prahy 4 nabízí 344 m2 kancelářských prostor k pronájmu v rámci samostatného podlaží.  Kancelářská jednotka má kapacitu až 40 pracovních míst a náleží k ní malá terasa o velikosti 3 m2. Prostor může být pronajatý částečně zařízený. K dispozici jsou 3 garážová parkovací stání. 

Dominantními prvky objektu je plášť, který vznikl kombinací deskových kovových obkladů a také pásová okna s nízkými parapety. V přízemí se nachází průchozí pasáž do vnitrobloku s odpočinkovými zónami. V 5. patře je možnost vstupu na terasu přístupnou po celém obvodu patra. Budova je velmi dobře viditelná z hlavního přístupového směru.

Služby zahrnují pojištění objektu, dodávku vody a služby spojené s provozem nemovitosti. Spotřeba elektřiny se platí zvlášť dle skutečné spotřeby. 

Lokalita:
Výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou – v těsné blízkosti stanice metra Pražského povstání (trasa C). Veškerá občanská vybavenost v okolí.

Vybavení a služby:
Částečně vybaveno nábytkem
Parkování
Koberce
Otevíratelná okna
Snížený podhled
Kuchyňka
Sociální zázemí
Lodžie

K dispozici od června 2023.

Nájemné a služby jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  15 - 17 € za m² / 352 - 399 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  90 Kč za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  344 m²
 • Parkování
  3 000 CZK / ps / měsíc - k dispozici až 3 parkovací stání
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101074
 • Informace o budově
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.