Kancelářské prostory

Administrativní budova v obchodní části Prahy 4 nabízí 344 m2 kancelářských prostor k pronájmu v rámci samostatného podlaží. Kancelářská jednotka má kapacitu až 40 pracovních míst a náleží k ní malá terasa o velikosti 3 m2. Prostor může být pronajatý částečně zařízený. K dispozici jsou 3 garážová parkovací stání. 

Dominantními prvky objektu je plášť, který vznikl kombinací deskových kovových obkladů a také pásová okna s nízkými parapety. V přízemí se nachází průchozí pasáž do vnitrobloku s odpočinkovými zónami. V 5. patře je možnost vstupu na terasu přístupnou po celém obvodu patra. Budova je velmi dobře viditelná z hlavního přístupového směru.

Lokalita:
Výborná dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou – v těsné blízkosti stanice metra Pražského povstání (trasa C). Veškerá občanská vybavenost v okolí.

Vybavení a služby:
Částečně vybaveno nábytkem
Parkování
Koberce
Otevíratelná okna
Snížený podhled
Kuchyňka
Sociální zázemí
Lodžie

Služby zahrnují pojištění objektu, dodávku vody a služby spojené s provozem nemovitosti. Spotřeba elektřiny se platí zvlášť dle skutečné spotřeby. 

Nájemné a služby jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.
 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101083
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  90 Kč za m² / měsíčně
 • Parkování
  3 000 Kč
 • PENB
  B
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další administrativní budovy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.