Byt, 4+kk

Dvoupodlažní byt s terasou a společnou zahrádkou v kompletně zrekonstruované vile v atraktivní lokalitě přímo na okraji střeženého parku Havlíčkovy sady s dětským hřištěm.

V přízemí bytu se nachází kuchyň vybavená spotřebiči otevřená do obývacího pokoje (49 m2) se vstupy na terasu a zahrádku a koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře je situována 1 velká ložnice a 2 menší, dále velká koupelna s vanou, sprchou a WC, galerie, prádelna a šatna/komora.

Dřevěné podlahy a vyhřívaná čedičová dlažba, vestavěné skříně, bezpečnostní dveře, mříže v oknech v přízemí, podlahové topení v obývacím pokoji a koupelně, pračka, sušička, alarm, satelitní TV připojení, sklep. Dobrá dopravní dostupnost - dva bloky od tramvaje, 10 minut na metro na náměstí Míru. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 5.000 Kč/měsíc. Garážové stání v domě k dispozici. Byt je možno pronajmout nezařízený, částečně zařízený nebo plně zařízený. K dispozici od poloviny ledna 2017.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  9745
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  170 m²
 • Parkování
  Garážové stání v domě k dispozici.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.