Byt, 1+1

Plně zrekonstruované studio se zachovanými původními prvky v 1. patře historického domu se zahradou ve vnitrobloku, bez výtahu. Dům je situován v romantickém prostředí Malé Strany pod Pražským hradem, pár minut chůze od Karlova mostu. Půvabná lokalita minutu chůze od zastávky tramvají na Malostranském náměstí, jednu zastávku od stanice metra Malostranská.

Byt tvoří plně vybavená průchozí kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj / ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a otevřená vstupní chodba s vestavěnými úložnými prostory.

Vysoké stropy, dřevěné podlahy a dlažba, úložné prostory, plynový kotel, myčka. Poplatky za domovní služby a vodu cca 700 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť. Možnost pronájmu společně se sousedním bytem - celkem 3+1 se 2 koupelnami o velikosti 126 m2 za 45.000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  9303
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.