Byt, 3+kk

Nadstandardní byt s terasou a 2 balkony (celkem 37 m2) situovaný ve 2. patře moderního rezidenčního projektu s podzemním parkováním v žádané klidné lokalitě plné zeleně v Praze 6 na Břevnově. Výhodná poloha v blízkosti koupaliště Petynka, v rychlém dosahu oblíbeného parku Ladronka, 15 minut chůze je vzdálen Pražský hrad. Pár kroků od zastávky tramvaje, snadná dostupnost do centra, na letiště a k mezinárodním školám.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu s výhledy do zeleně, 2 samostatné ložnice - každá s balkonem a vestavěnými skříněmi a luxusní koupelna s vířivkou, masážním sprchovým koutem pro dvě osoby a toaletou. Byt má dále toaletu pro hosty s bidetovou sprškou, technickou komoru a vstupní halu s vestavěnými úložnými prostory.

Parkety a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, žaluzie, žulové parapety a kuchyňská pravovní deska, kvalitní kuchyňské spotřebiče, pračka, TV, satelitní talíř, domácí vrátný, sklep. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání. Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií 7000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8664
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  121 m²
 • Terasa
  37 m²
 • Celková plocha
  158 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.