Byt, 4+1

Reprezentativní byt s balkonem, zimní zahradou a krásným výhledem na Prahu v 1. patře vily z r. 1932 v prestižní rezidenční lokalitě v Praze 6 na Hanspaulce s dobrým spojením do mezinárodních škol, do centra (pár zastávek autobusem k metru Dejvická) a na letiště.

Byt tvoří obývací pokoj a jídelna propojené čtyřkřídlovými prosklenými dveřmi, obojí se vstupem do zimní zahrady, 3 ložnice, 2 koupelny, plně vybavená nová kuchyň a vstupní hala. Dvě ložnice jsou propojeny čtyřkřídlovými prosklenými dveřmi, jedna z nich má balkon a vestavěné skříně, obě jsou samostatně přístupné z chodby. Třetí ložnice je přístupná z jídelny. První koupelna má sprchový kout s talířovou sprchovou hlavicí, umyvadlo a toaletu, druhá vanu, sprchový kout, dvě umyvadla a toaletu.

Zachované původní prvky, štuková výzdoba, parkety, rolety, plynové topení, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, telefonní linka. Nájemcům je k dispozici krásná zahrada se vzrostlými stromy a přístřeškem na grilování. Bez výtahu. Poplatky za společné služby a spotřebu energií 5-9000 Kč měsíčně (dle počtu osob). K dispozici od července 2020.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  7577
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  145 m²
 • Parkování
  Parkovací stání v garáži v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.