Byt, 3+kk

Kompletně zařízený byt s balkonem ve 3. patře nedávno postaveného rezidenčního komplexu s výtahem, společnou zahradou a podzemním parkováním v klidné ulici na Břevnově, v blízkém dosahu parku Ladronka.

Byt má prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelní částí, 2 světlé ložnice orientované do klidného vnitrobloku (jedna s balkonem), koupelnu s vanou a WC, WC pro hosty, šatnu a vstupní chodbu s vestavěnými úložnými prostory.

Dřevěné podlahy, francouzská okna, plynový kotel, bezpečnostní dveře, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, telefonní linka, domácí vrátný, sklep 9 m2. V ceně je zahrnuto jedno parkovací stání. Vhodné pro mladou rodinu s dětmi nebo manželský pár. Pár kroků od zastávky tramvaje, 15 minut chůze na Pražský hrad, dobrá občanská vybavenost v okolí. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií 5.000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  6396
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Parkování
  Parkovací stání zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.