Byt, 2+1

Světlý nezařízený byt s balkonem a střešní terasou (52 m2) situovaný ve 2. patře funkcionalistické, stylově dokonalé vily s originálními dobovými prvky (autor arch. F.M. Černý), která nabízí klidné bydlení v prestižní rezidenční oblasti Hanspaulka s nádherným výhledem na panorama Prahy. Lokalita se spoustou zeleně - přírodní rezervace Šárka 300m od domu, a dobrou občanskou vybaveností - české i mezinárodní školy, obchody, tenisové kurty, možnosti pro jogging a procházky v bezprostředním okolí. Doba jízdy do centra Prahy 15-20 minut, na letiště 15 minut, MHD v docházkové vzdálenosti.

Vila má dochovaný historický duch doby a styl ve všech původních detailech tak, jak byla postavena v roce 1939, i když prošla citlivou celkovou rekonstrukcí a modernizací. Ve vile jsou tři bytové jednotky – na každém patře jeden byt. Dům je na seznamu nemovitých kulturních památek.

Interiér bytu tvoří prostorná vstupní hala, plně vybavená kuchyň se spíží, obývací pokoj (28 m2) a 1 ložnice (22 m2), obojí se vstupem na balkon, dále koupelna s vanou a toaletou, úložná komora a toaleta pro hosty. Nájemcům je k dispozici velká střešní terasa s krásným výhledem do okolí a část zahrady.

Parkety, korkové podlahy, velká okna, myčka, telefonní linka, satelitní TV připojení Astra, alarm napojený na PCO, domácí vrátný, sklep. V suterénu je k dispozici společná prádelna s pračkou a sušičkou. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění 4300 Kč/měs. pro 2 osoby. Elektřina se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5848
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  89 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  95 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.