Byt, 5+kk

Luxusní prosklený penthouse s terasou a neopakovatelným výhledem na Prahu v exkluzivním rezidenčním projektu v Praze 6 v dosahu parku Ladronka či strahovských sportovišť. Lokalita, elitní uzavřená komunita rezidentů, nadčasový design, zabudované technologie, parkování v objektu, ale především světlo, prostor, komfort a výhledy tvoří z tohoto bytu výjimečnou nemovitost.

Ve spodní úrovni se nachází loftový společenský prostor, jež tvoří obývací pokoj s krbem, dvojitou výškou stropu a vstupem na terasu, dále kuchyňský kout vybavený spotřebiči Miele, jídelní prostor, 2 ložnice se vstupy na předzahrádku, koupelna a úložná komora. V horním patře jsou umístěny další 2 ložnice, koupelna s prosklenou stěnou, umožňující výhled přímo z vany, a velká galerie s průhledem do obývacího pokoje, vhodná pro pracovnu, knihovnu ap. K dispozici je také střešní terasa.

Součástí vybavení je klimatizace, alarm napojený na PCO, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně, pračka, sušička, indukční varná deska, dřevěné podlahy, podlahové topení v koupelnách a obývacím pokoji, na terase kámen s elektrickým vyhříváním, elektricky ovládané žaluzie v obývacím pokoji, uzamykatelné boxy místo sklepů. 2 široká parkovací stání v ceně, kamerový systém monitorující prostor garáží a noční ostraha.  K dispozici od července 2023.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5826
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na služby 20.000 Kč měsíčně.
 • Podlahová plocha *
  191 m²
 • Terasa
  70 m²
 • Celková plocha
  261 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.