Byt, 4+kk

Klimatizovaný nezařízený byt s jižně orientovaným balkonem ve 3. patře kompletně rekonstruovaného činžovního domu s novým výtahem a bezpečnostními kamerami na Vinohradech.

Byt má prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice s en-suite koupelnami, jedna také s vybavenou šatnou, 3. ložnice/pracovna s balkonem a prádelnou a extra WC.

Bezpečnostní dveře, parkety a dlažba, podlahové topení a sanita Villeroy & Boch v koupelnách, pračka, kuchyňské spotřebiče BOSCH vč. myčky, ústřední plynové topení, telefonní linka, ADSL internet, satelitní připojení, alarm, domácí vrátný. Společná zahrada s lavičkami. Společný sklep pod uzavřením. Kryté parkovací stání ve dvoře v ceně nájmu. Pár minut chůze ke stanici metra Jiřího z Poděbrad, v blízkosti nákupního centra Flora. Poplatky za domovní služby jsou zahrnuty v ceně nájmu. Spotřeba energií cca 4.000 Kč/měsíc.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5275
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  125 m²
 • Parkování
  Kryté parkovací stání ve dvoře v ceně nájmu.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.