Byt, 5+1

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený mezonetový byt s balkonem ve 2. patře vily z 30. let minulého století v klidné rezidenční lokalitě se spoustou zeleně, v pěším dosahu Pražského hradu. 300 m od budovy se nachází mezinárodní škola Park Lane International School, pár minut chůze od domu je zastávka tramvají se spojením ke stanici metra Hradčanská. Lokalita s rychlým spojením do centra, na letiště a do četných mezinárodních škol.

Ve spodním patře se nachází obývací pokoj s krbem, arkýřovými okny s panoramatickým výhledem a dřevěnou podlahou merbau, plně vybavená kuchyň s deskou z přírodního kamene, hlavní ložnice s šatnou a balkonem, pokoj pro hosty, dále atraktivní koupelna, samostatná toaleta, prostorná vstupní hala s šatnou a prádelna. V podkroví je umístěna galerie, další ložnice, světlá pracovna s okny po třech stranách a druhá koupelna.

Krásné výhledy na Pražský Hrad, Strahov a Petřín, klimatizace, vestavěné skříně a úložné prostory, dřevěné podlahy, vytápěné podlahy z přírodního kamene v koupelnách a kuchyni, plynový kotel, bezpečnostní dveře, myčka, pračka, sušička, alarm, TV. Bez výtahu. V ceně je zahrnuto 1 parkovací místo v garáži. Poplatky za domovní služby a spotřebu energií: 10.000 Kč měsíčně. Byt je možno pronajmout i nezařízený.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5239
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  178 m²
 • Parkování
  Parkovací místo v garáži.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.