Byt, 2+kk

Projekt oceněný Grand Prix 2003, dílo renomovaného architektonického studia AA Lábus. Moderní, zařízený byt s krásným výhledem na kostel Panny Marie Sněžné situovaný ve 3. patře krásně zrenovované budovy z r. 1870 s výtahem a 24hodinovou recepcí v samém centru Prahy. Lokalita s plnou vybaveností v okolí a přístupem ke všem třem trasám pražského metra.

V bytě se nachází obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem - italský design, 1 ložnice, kvalitní koupelna s mramorovým obkladem, toaleta pro hosty a úložná komora.

Vysoké stropy, kvalitní dřevěné podlahy, podlahové topení v koupelně, repasované dřevěné dveře a okna, bezpečnostní vstupní dveře, alarm, kabelová TV, videotelefon. Parkování možné v nedalekých garážích. Pár metrů od tramvají a metra. Poplatky za služby včetně vytápění 5800 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce. K dispozici od poloviny listopadu 2018.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5170
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  74 m²
 • Parkování
  Parkování v nedalekých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.