Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nový zařízený mezonetový byt se 2 koupelnami a jižně orientovanou terasou ve 2. patře v nově vzniklé komorní rezidenci s parkováním v podzemních garážích na hranici Břevnova a Bílé Hory. Lokalita v sousedství vilové čtvrti a rozlehlého lesoparku Hvězda a parku Ladronka, s mateřskou a základní školou a supermarketem v blízkém dosahu. Dobrá je dostupnost do centra a na letiště Václava Havla autem i městskou hromadnou dopravou, zastávka tramvaje jen pár kroků od domu.

Spodní úroveň bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jižně orientovanou terasou s výhledem do dalekého okolí, ložnice s vestavěnými skříněmi a přístupem na terasu, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. V horním patře je umístěna druhá ložnice s šatnou a vestavěnými skříněmi a koupelna s vanou a toaletou.

Klimatizace, plovoucí dřevěné podlahy, dlažba, elektricky ovládané žaluzie, markýza, centrální vytápění, pračka, sušička, kuch. spotřebiče Siemens, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar, vinotéka, zahradní nábytek, videotelefon, alarm, sklep, výtah. V ceně je zahrnuto garážové stání. Záloha na společné služby, vodu, vytapění a údržbu parkovacího stání 5510 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášt.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  44008
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Terasa
  11 m²
 • Celková plocha
  87 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.