Byt, 2+kk

Nový nadstandardní byt s lodžií, výhledy do zeleně a parkováním v garáži, situovaný ve 2. patře moderního, vysoce kvalitního rezidenčního komplexu s 24/7 recepcí, vytvořeného dle návrhu ateliéru QARTA architektura. Budova stojí v prémiové lokalitě vilové čtvrti Ořechovka v Praze 6 na pomezí Střešovic a Dejvic s množstvím zeleně, v rychlém dosahu občanské vybavenosti, mezinárodních škol Riverside School – Junior High a ISP (International School of Prague) a letiště. Projekt zvítězil v soutěži o Realitní projekt roku 2020 - Nejlepší projekt v ČR.

Interiér rohového bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelní zónou a s přístupem do lodžie, ložnice s vestavěnou skříní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická místnost a vybavená vstupní předsíň.

Vysoký standard vybavení a provedení, rekuperace, dřevěné podlahy z masivu, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, záclony a závěsy, myčka, vestavěná skříň, videotelefon, sklep, kočárkárna a kolárna, bezpečnostní kamery. V ceně je zahrnuto garážové stání. Záloha na společné domovní služby a vodu cca 6.000 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43171
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  57 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkování
  Garážové stání zahrnuto v ceně.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.