Byt, 4+kk

Luxusní designový byt na Vinohradech. Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený půdní mezonetový byt, situovaný ve 3. patře kompletně nově zrekonstruovaného rohového bytového domu z r. 1885 - moderního vítězného realitního projektu The Clock Palace Prague. Dům je situován v oblíbené rezidenční lokalitě na Královských Vinohradech, v pěší dostupnosti stanic metra I.P.Pavlova a Náměstí Míru s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, cca 20 minut chůze od centra města a Václavského náměstí. Nedaleko jsou také oblíbené parky Havlíčkovy sady a Folimanka. 

Ve spodní úrovni bytu se nachází 3 ložnice, 2 koupelny (jedna s vanou a toaletou, druhá se sprchovým koutem a toaletou), toaleta zvlášť, technická komora a vstupní hala. V patře je umístěn obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, úložná komora a toaleta.

Klimatizace, špičkové materiály a provedení, dřevěné parkety, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, vinotéka, videotelefon, výtah. K dispozici je sklep a parkovací stání ve dvoře domu (a nabíjecí stanice pro elektromobily).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43043
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby, vytápění a spotřebu vody: 11.388 Kč měsíčně. Elektřina se převede na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Parkování
  Parkování ve dvoře.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.