Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu prostorný zařízený mezonetový byt s terasou, balkonem, přístupem na společnou zahradu a parkováním, situovaný v přízemí renovovaného bytového domu se společnou saunou a vzrostlou zahradou. Dům se nachází v Praze 6 na Břevnově v klidné ulici se spoustou zeleně v okolí, v pěším dosahu Pražského hradu a Břevnovského kláštera, nedaleko parku Ladronka. Vyhledávaná rezidenční lokalita s plnou vybaveností v blízkém okolí a rychlým spojením do centra, na letiště a do mezinárodních škol, pár minut chůze od zastávky tramvají se spojením k metru Hradčanská a Malostranská.

Ve spodním patře bytu se nachází velký obývací pokoj s krbem, plně vybavenou kuchyní, jídelnou a přístupem na terasu a zahradu, dále přilehlá kuchyňka s barem, pracovní kout, toaleta a vstupní chodba s vestavěným úložným prostorem. V horním patře je galerie, 2 ložnice s vybavenými šatnami a společným balkonem s výhledem do zahrady ve vnitrobloku, třetí ložnice, koupelna (vana, sprchový kout, bidet, toaleta), druhá koupelna (sprchový kout, toaleta) a 2 vybavené šatny.

Dřevěné podlahy, dlažba, dřevěné schodiště, velká okna, olejový krb, lustry od Bořka Šípka, centrální vytápění, podlahové topení v koupelnách, pračka, sušička, nadstandardní německá kuchyň, kuchyňská deska z umělého kamene, spotřebiče zn. Miele, myčka, indukční varná deska, parní trouba, vakuovací zařízení, 2 lednice, lednice na víno, TV, alarm, sklep. Možnost pronájmu 2 garážových stání za 2500 Kč/stání/měsíc. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 9000 Kč měsíčně. Záloha na elektřinu: 4500 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42848
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  217 m²
 • Terasa
  30 m²
 • Balkón
  14 m²
 • Celková plocha
  261 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.