Byt, 5+1

Nabízíme k pronájmu nadstandardní zařízený renovovaný zahradní byt se 3 koupelnami a jižně orientovanou terasou, situovaný v přízemí vily postavené ve stylu pozdního Art Deco. Dům stojí v důstojné vilové čtvrti Ořechovka s mnoha architektonickými skvosty, lokalita je plná zeleně a snadno dostupná autem i MHD z centra i z letiště. Vedle domu jsou tenisové kurty, v blízkém dosahu občanská vybavenost a tramvajová a autobusová zastávka s rychlými spoji k metru (stanice Dejvická 4 minuty jízdy, Hradčanská 5 minut). Procházkou lze dojít do parku s herními a vodními prvky, nedaleko je také vyhlášené zahradnictví s restaurací nebo oblíbené koupaliště.

Interiér bytu tvoří velký obývací pokoj s jídelnou a vstupy na privátní terasu a do zahrady, posuvnými skleněnými dveřmi oddělitelná, plně vybavená kuchyň s navazující zimní zahradou, využívanou jako pracovna, 2 dětské ložnice s vlastní koupelnou, samostatná koupelna s toaletou pro hosty a hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou. Byt má dále velkou vstupní halu, komoru, prádelnu a přímý vstup z garáže.

Repasované parkety, vyhřívaná dlažba v koupelnách, dveře z masivu, dřevěná okna (s nerozbitnými izolačními dvojskly), v zimní zahradě hliníková okna s markýzami, bezpečnostní vstupní dveře, kuchyňská linka na míru s pracovní deskou ze španělského kamene, spotřebiče zn. Siemens, v koupelnách sanita z řady navržené designérem Phillipem Starckem, plynový kotel, alarm, sdílená zahrada se závlahou. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Záloha na společné služby, vodu, internet a napojení na PCO: 12.885 Kč měsíčně. Záloha na plyn a elektřinu: 10.900 Kč měsíčně.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42109
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  269 m²
 • Terasa
  99 m²
 • Celková plocha
  368 m²
 • Parkování
  Dvě parkovací místa v garáži pro 2 vozy jsou zahrnuta v ceně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.