Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený nadstandarní byt se 2 koupelnami, 3 terasami a krásným výhledem do dalekého okolí, situovaný ve 2. patře nedávno postaveného uzavřeného rezidenčního komplexu La Crone s 24/7 recepcí, ostrahou a podzemním parkováním v klidné ulici v prestižní rezidenční lokalitě v Praze 6. Výhodná poloha v blízkém dosahu místních parků, Strahovského stadionu, Pražského hradu a parku Ladronka s četnými možnostmi sportovního vyžití a relaxace, s rychlým spojením do centra (tram, bus - cca 10 min. k metru Hradčanská a Anděl), na letiště a k mezinárodním školám. V bezprostřední blízkosti rezidence se nachází autobusová zastávka.

Světlý interiér tvoří obývací pokoj s lihovým krbem, plně vybavenou kuchyní a terasou s nádherným panoramatickým výhledem na Prahu a daleké okolí, dále hlavní ložnice s terasou a koupelnou (sprchový kout / parní box, vana, toaleta) a dvě ložnice s přístupem na terasu. Byt má dále samostatnou koupelnu (vana, toaleta), samostatnou toaletu, technickou komoru a vstupní halu.

Vysoký standard provedení a vybavení, inteligentní ovládání domácnosti, klimatizace, rekuperace, vestavěné skříně a úložné prostory v celém bytě, masivní dřevěné podlahy, betonová stěrka, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, světlovody, elektricky ovládané předokenní rolety, centrální topení, pračka, sušička, kuchyně a vestavěný nábytek zn. Hanák, myčka, indukční varná deska, lednice amerického typu, vinotéka, mikrovlnná trouba, kávovar, alarm, sklep o 18 m2, soukromá posilovna pro rezidenty, parkování pro hosty, nabíječky pro elektromobily v garážích. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání, možnost pronájmu 3. stání za dodatečný příplatek. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41291
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 10.000 Kč/měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  180 m²
 • Terasa
  60 m²
 • Celková plocha
  240 m²
 • Parkování
  2-3 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.